zabawki

Z jakich przyczyn pociechy powinny bawić się zabawkami kreatywnymi?

Zabawa małych dzieci
Author: Thomas Life
Source: Thomas Life
Aktualnie oddawane do użytku są coraz to unowocześnione urządzenia dla najmłodszych, a więc rodzice rzeczywiście mają ogromnie spory wybór co do tego, na co się zdecydować, kiedy chcą cokolwiek podarować własnemu dziecku.

Nasze dzisiejsze dzieci

Jakie kolory do pokoju dziecięcego
Author: Benjamin Moore
Source: Benjamin Moore
Dzieciństwo to dar, wspaniałe wspomnienia, fantazja, nieskończona wyobraźnia, wieczna oaza szczęścia. Oczywiście, nie każdy miał takie dzieciństwo, nawet nie trzeba szukać w państwach ogarniętych wojną, żeby zrozumieć, czym jest nieszczęście, które dotyka wielu najmłodszych. Jednakowoż, wierzę, że większość z nas ma to szczęście żyć – jakby to powiedział klasyk – w czasach pokoju, w których nie było walk, przewrotów, przesiedleń i innych tego typu nieprzyjemności.

Co musimy mieć przygotowane na pierwsze dni naszego potomka

Kąpiel małego dziecka
Author: Alphanova Bebe
Source: Alphanova Bebe
Kiedy wiemy, że na świat przyjdzie nasz potomek doskonale wiemy, że trzeba kupić dla niego sporo koniecznych rzeczy. Taka wyprawka dla noworodka to dość droga sprawa. Poza tym nie zawsze przyszła mama może zrobić te zakupy. Przyszli tatusiowie też nie zawsze mają czas, a nawet, jeśli by go znaleźli, to trudno byłoby im znaleźć to, co jest potrzebne, nawet z listą zakupów.

Pages