miejsce

Uczenie się angielskiego w Anglii - a więc, nauka samiutkiego, przeciwko uczenie się na szkoleniu

nauka angielskiego w londynie
Author: Alexander Marie Guillemin
Source: http://www.flickr.com
Masz zamiar wyjechać do Anglii, na przykład do Londynu? Posiadasz jakieś pojęcie o języku oraz sądzisz, że doszlifujesz tam własny angielski? A być może nie umiesz angielskiego wcale? Jeżeli któraś z tych rzeczy się zgadza to idealnie trafiłeś! W naszym artykule opowiemy Tobie troszkę o nauce samiutkiemu, a nauce w grupie na szkoleniu w Londynie!


język angielski od zawsze był dla Ciebie łatwy, i rozmyślasz o pojechaniu do Anglii? nauka angielskiego w Anglii wygląda troszeczkę inaczej aniżeli u nas w Polsce, gdyż samiutki fakt, że mówi się tam w tym języku, powoduje, że opcja nauki powinna być na zaczynającym miejscu naszych własnych "zadanek" po przyjeździe.

Ogrodowy plac zabaw dla maluchów - w jaki sposób wyekwipować

plac zabaw
Author: Thi-Thanh-Tâm Nguyen
Source: http://www.flickr.com
Maluchy mają z reguły co niemiara energii, której gdzieś muszą dać upust. Ogródek to dla nich doskonałe miejsce aby się wybiegać albo nawet wspinać po drzewach. Efektem takiej zabawy mogą jednakże być połamane krzewy, podeptane zagonki jak też zniszczone rabatki kwiatowe. Jak zatem urządzić ogrodowy plac zabaw aby maluchy czuły się na nim znakomicie, zaś dorośli nie musieli się obawiać strat w roślinnej kolekcji?

Pages