gra

Czy wiemy jakie zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka powodują najwięcej zadowolenia?

zabawka
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Warto postawić tu na jakość

Kiedy wybieramy jakiś materiał dla dziecka, nie ważne czy to ubiór, jedzenie czy zabawka, chcemy żeby okazało się ono jak najlepszej jakości, dzięki czemu będziemy posiadali poczucie, że gwarantujemy mu wszystko co potrzebne do właściwego rozwoju. Ale jak rozpoznać, co jest odpowiednie dla naszego dziecka, skoro sklepowe półki gną się od nadmiaru różnorakich przedmiotów, a człowiek w zetknięciu z tym wszystkim poczuje się całkowicie zagubiony?

Zabawy ruchowe jako stymulacja pracy mózgu i źródło olbrzymiej uciechy

Aktywność fizyczna
Author: James Emery
Source: http://www.flickr.com
Brak aktywności ruchowej w wieku przedszkolnym może mieć znaczny, ujemny wpływ na całkowity przebieg rozwoju malucha, albowiem hamuje jego postęp ruchowy i fizyczny, a również ujemnie oddziałuje na jego psychikę i stan emocjonalny.

Gry niesamowicie doceniane na rynku

Gry planszowe
Author: Will Merydith
Source: http://www.flickr.com
Tak zwane planszówki wywierają znaczne wrażenie na klientach. Wcale nie wygrywają gry internetowe, gdyż to właśnie planszówki sprawdzają się najlepiej na imprezach. Gra ze przyjaciółmi zapewnia odprężenie czy zdecydowanie rozwesela chwilami nudnawą atmosferę. Do dyspozycji klientów jest pełna paleta opcji do wyboru, jakie zachęcają do postawienia na którąś z najnowszych propozycji.

Pages