gadżety

Upominki inne niż wszystkie – jak zaskoczyć siedmiolatka?

zabawki
Author: guldfisken
Source: http://www.flickr.com
Zbliżają się urodziny twego siedmiolatka, pragniesz czymś zaskoczyć dziecko, które praktycznie wszystko już ma. Lego, laleczki, kuchenki, układanki, gry… Czy może być coś jeszcze, co sprawi dziecku radość? Tak, podpowiadamy.

Na wyprawę rowerową warto wziąć najlepszy plecak? Wiesz jaki wybrać? Powinieneś zwrócić uwagę na kilka czynników

Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
Niedawno zaczął się sezon na rower. Można rzec: w końcu! Nareszcie wyszło słońce i wyższe temperatury. W końcu można planować dłuższe i krótsze wyprawy, a co ważne nic nie wadzi, aby jeździć, dokąd tylko mamy ochotę. Aby jednak pojechać na tego typu rowerową wyprawę trzeba się odpowiednio przygotować.

Upominek dla pociechy – jaki najlepiej wybrać? Zgodny z życzeniem czy rozwijający? Oto kilka dobrych propozycji

gra planszowa
Author: Angelia Sims
Source: http://www.flickr.com
Urodziny, dzień dziecka, gwiazdka – okazji do zakupów upominków swoim pociechom jest naprawdę sporo. Często lubimy obdarowywać nimi także maluchy innych członków rodziny – czyli siostrzeńców, bratanków, wnuczki, wnuków. Co jednak najlepiej kupić? Czy zawsze powinniśmy kierować się pragnieniami najmłodszych? Czy to, co ich uszczęśliwi, faktycznie jest dla nich najlepsze, idealne? Nie zawsze. Warto, aby prezenty oprócz gwarantowania uśmiechu również czegoś uczyły, wpływały na rozwój.

Skąd brać konieczną wiedzę dotyczącą zajmowania się potomstwem? Jakie są możliwości?

dziecko
Author: David D
Source: http://www.flickr.com
Z niecierpliwością oczekiwany potomek nareszcie pojawił się w naszym domu. Niby zanim to nastąpiło przygotowywaliśmy się do nadejścia tego dnia, jednak i tak czujemy się niepewnie. Mamy wrażenie, że brakuje nam niezbędnej wiedzy. Warto podtrzymać się na duchy tym, że instynkt macierzyński oraz opieka nad potomstwem, to cechy zakorzenione w nas głęboko. Część rzeczy robimy jakby odruchowo. Natomiast wciąż istnieje w nas potrzeba zdobywania dodatkowej wiedzy, znajdowania odpowiedzi na ważne dla nas pytania. Wiele informacji przekażą nam matki, położne albo znajome.

Pages