butelki

W jaki sposób wybrać pierwszy kubek dla dziecka? Zapoznaj się z kilkoma radami, zanim wybierzesz się do sklepu

kubek
Author: Acacia Almeida
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego dziecka nadchodzi moment, kiedy trzeba zastąpić kochaną do tego czasu butelkę ze smoczkiem kubeczkiem, z jakiego niekoniecznie będzie chciał pić z jednakową chęcią. Odpowiednia chwila to trzeci albo czwarty miesiąc życia, co nie oznacza, że musimy całkowicie zrezygnować z butelki. Butelką ciągle możemy podawać mleko, kubeczek z kolei niech służy do innego typu płynów, na przykład wody, gdy zechcemy zaspokoić pragnienie maluszka. Z jakich typów kubków można wybierać?

Kiedy chcemy wręczyć symboliczny upominek noworodkowi, to kupmy mu parę ciekawych akcesoriów

zabawki dla dzieci
Author: Selena N. B. H.
Source: http://www.flickr.com
Kiedy wybieramy się z wizytą do kolegów lub kuzynów, którzy wychowują kilkumiesięczne niemowlę, to koniecznie musimy wziąć ze sobą jakiś drobny prezent dla malucha. Zbyt drogi podarek może spowodować, że rodzice poczują się odrobinę skrępowani, więc lepiej skoncentrować swoją uwagę na niedużych, lecz zarazem ciekawych czy użytecznych gadżetach. Trzeba przyznać, ze producenci są bardzo pomysłowi, więc klienci mają w czym wybierać.

Akcesoria do butelek dla niemowląt

Niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Nad naszą posiadłością przelatywał, a nawet trochę krążył bociek. Mój braciszek wpadłby pewnie w lekki popłoch, bo jak wszystkim wiadomo boćki przepowiadają dzieci. I trudno się zdumiewać, jeżeli wziąć pod uwagę, że braciszek posiada już czwórkę. Zwłaszcza kiedy przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia bobasa. Nie jest to bynajmniej proste. Mamusia i tatuś mają wiele do przemyślenia w tej sprawie.