butelki

Kiedy chcemy wręczyć symboliczny upominek noworodkowi, to kupmy mu parę ciekawych akcesoriów

zabawki dla dzieci
Author: Selena N. B. H.
Source: http://www.flickr.com
Kiedy wybieramy się z wizytą do kolegów lub kuzynów, którzy wychowują kilkumiesięczne niemowlę, to koniecznie musimy wziąć ze sobą jakiś drobny prezent dla malucha. Zbyt drogi podarek może spowodować, że rodzice poczują się odrobinę skrępowani, więc lepiej skoncentrować swoją uwagę na niedużych, lecz zarazem ciekawych czy użytecznych gadżetach. Trzeba przyznać, ze producenci są bardzo pomysłowi, więc klienci mają w czym wybierać.

Akcesoria do butelek dla niemowląt

Niemowlak
Author: Trevor Leyenhorst
Source: http://www.flickr.com
Nad naszą posiadłością przelatywał, a nawet trochę krążył bociek. Mój braciszek wpadłby pewnie w lekki popłoch, bo jak wszystkim wiadomo boćki przepowiadają dzieci. I trudno się zdumiewać, jeżeli wziąć pod uwagę, że braciszek posiada już czwórkę. Zwłaszcza kiedy przechodzi się właśnie powtórkę z karmienia bobasa. Nie jest to bynajmniej proste. Mamusia i tatuś mają wiele do przemyślenia w tej sprawie.

W jaki sposób wybrać pierwszy kubek dla dziecka? Zapoznaj się z kilkoma radami, zanim wybierzesz się do sklepu

kubek
Author: Acacia Almeida
Source: http://www.flickr.com
W życiu każdego dzieciaczka nadchodzi moment, gdy należy zastąpić ukochaną dotąd butelkę ze smoczkiem kubeczkiem, z jakiego nie zawsze będzie chciał pić tak samo chętnie. Właściwa chwila to trzeci albo czwarty miesiąc życia, co nie znaczy, iż musimy kompletnie zrezygnować z butelki. Butelką wciąż możemy podawać mleko, kubeczek zaś niech służy do innego typu płynów, na przykład wody, gdy będziemy chcieli zaspokoić pragnienie maluszka. Z jakich rodzajów kubków można wybierać?