Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Odwiedź z nami Trójmiasto - przewodnik

Zamyślasz przybycie do Trójmiasta? Jesteś już na miejscu i nie wiesz w jaki sposób zaplanować swój pobyt, od czego począć zwiedzanie? Może spodziewasz się odwiedzin rodziny czy też znajomych i nie masz pojęcia w jakie miejsca ich wziąć, co polecić, gdzie zaprosić? Nasz poradnik pomoże Ci trafić do najpiękniejszych miejsc w Trójmieście, poznać najważniejsze atrakcje, Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Wszelkie miasto turystyczne miasto posiada kilka takich miejsc, nazywanymi atrakcjami.


W Paryżu będzie to Wieża Eiffla, w Londynie Big Ben, w stolicy Polski Kolumna Zygmunta, w Krakowie Wawel. Co jest takowym symbolem Trójmiasta? Czego nie możemy pominąć? Trójmiasto to nie jeden organizm miejski, ale trzy miasta, więc też kilkanaście rozmaitych wizytówek.


sopot
Author: r. nial bradshaw
Source: http://www.flickr.com


Trójmiasta nie byłoby naturalnie bez gdańskiego Neptuna, majestatycznego Żurawia jak też stoczniowych dźwigów wpisanych w panoramę Gdańska, bez mola w Sopocie albo gdyńskiego klifu i okrętu Błyskawica.

Czy myślisz, że zamieszczone tu dane są ciekawe? Jeśli tak, to przejrzyj treść (http://www.surfpoint.pl/windsurfing), a odnajdziesz w tamtym miejscu podobnie istotne fakty, które zwrócą Twą uwagę.

Powinniśmy jednakże pamiętać, że prócz zabytków a także znanych obiektów każde z trzech miejscowości mają swe "perełki", do odkrycia jakich zachęcamy w trakcie indywidualnych wyjazdów. Pewne jest że - w Trójmieście nie można się nudzić! Tu zabawisz się w klubach nocnych, doznasz choroby morskiej, poleżysz na piasku, posmakujesz miejscowej kuchni i skorzystasz z dostatniej oferty wydarzeń rozrywkowych oraz kulturalnych. Tutaj znajdziesz piasek pod stopami, poczujesz zew morza, w tej okolicy na pewno złapiesz wiatr w żagle.
Przed ekskursją powinniśmy przemyśleć kwestie transportowe. Do Trójmiasta bez trudu dotrzesz z każdego większego grodu własnym środkiem przewozu, autokarem bądź pociągiem.