Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Niejedno maleństwo lubi się bawić - więc wielkim szczęściem zawsze jest dla niego wizyta w Wesołym Miasteczku

Niejeden rodzic pragnie, żeby jego maleństwo było zadowolone. Z tego powodu wybiera się z nim często na plac zabaw. Tam szkrab ma możliwość wyszaleć się za wszystkie czasy.


Jeżeli nasze dziecko jest jedynakiem, to nie powinniśmy zbyt często siedzieć z nim w czterech ścianach.


Leżak
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Szkrab musi poznawać rówieśników. Dlatego świetnym planem jest wysłanie go do przedszkola. Tam będzie mógł poznać inne dzieci i nawiązać ważne dla niego znajomości. Jako rodzice powinniśmy także regularnie zabierać go na plac zabaw. Tam także będzie miał szansę kontaktu z szkrabami w jego wieku. Będzie miał prawo zezwolenie na pobyt czasowy i pracę się z nimi bawić. W parku znajdują się również inne ciekawe miejsca, które z pewnością bardzo mu się spodobają. Będzie tam piaskownica, w której będzie miał możliwość bawić się przez pół dnia. Będzie miał możliwość budować miasta albo zamki. W parku znajdziemy zapewne również huśtawki i inne urządzenia służące przyjemnej zabawie. Karuzela wydaje się być jednym z najfajniejszych urządzeń. Szkraby lubią kręcić się w kółko. Daje im to masę szczęścia. A ile przy tym śmiechu. Wszystkie dzieci mogą w szybkim tempie rozkręcać karuzelę i wskakiwać na nią. Jeżeli przykładowo posiadamy swój dom oraz ogródek, to możemy urządzić mały park dla swych pociech. Możemy kupić piaskownicę, huśtawkę i karuzelę. Nasze brzdące na pewno będą w siódmym niebie.


Całymi godzinami będą bawić się na swoim placu zabaw. Będą też miały prawo zapraszać kolegów. A my będziemy mieli możliwość czuwać nad nimi, kiedy na przykład będziemy czytać książkę na tarasie.