Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/katamarantopcat.pl/includes/menu.inc).

Kiedy chcemy wręczyć symboliczny upominek noworodkowi, to kupmy mu parę ciekawych akcesoriów

Gdy udajemy się z wizytą do przyjaciół bądź kuzynów, którzy wychowują paromiesięczne niemowlę, to obowiązkowo musimy wziąć ze sobą jakiś drobny upominek dla malucha. Zbyt kosztowny podarek może spowodować, że opiekunowie poczują się nieco skrępowani, zatem lepiej skupić swoją uwagę na niewielkich, ale zarazem interesujących czy użytecznych przedmiotach. Trzeba dodać, ze producenci są naprawdę pomysłowi, więc klienci mają w czym wybierać.


Wielobarwne zabawki do kąpieli dla dzieci w każdym przypadku będą trafionym
zabawka rozwijająca dziecko
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
prezentem. Więcej: Sklep online Pontipino. Nawet jeśli siostrzeniec ma już dwa komplety wspomnianych zabawek, to następny na pewno się przyda - w końcu każdy rodzic świetnie wie, że gumowe rybki i kaczuszki można wziąć ze sobą do aquaparku lub na miejską plażę. A jeśli kupujemy takiego typu zabawki, to sprawdźmy, czy posiadają one odpowiednie atesty i czy nie zawierają szkodliwych dla dziecka substancji, dla przykładu ftalanów.
Natomiast i te dwudziestodwuletnie, i te doświadczone matki będą zachwycone tymi zawsze przydatnymi gadżetami. A do nich na pewno zaliczają się gryzaki dla niemowląt. Ząbkujący berbeć może być bardzo marudny, a systematyczne podawanie leków przeciwbólowych całkiem mija się z celem. Stąd dwudziestolatki zamawiają nawet po kilka gryzaków - gdy któryś z nich zostanie nadgryziony, to wówczas należy go natychmiast zamienić na nowy. Zresztą paromiesięczne pociechy z chęcią pobawią się gryzakami o osobliwych kształtach, nawet wtedy, kiedy nie cierpią z powodu uciążliwego bólu dziąseł.
bawiące się dziecko
Author: Jessi R & Math R
Source: http://www.flickr.com


Spis innych akcesoriów jest naprawdę pokaźny - wszystko zależy w zasadzie od pomysłowości ofiarodawcy, jak również od zaopatrzenia sklepu, w którym zrobi on zakupy. Na górze takiej listy zapewne znajdą się różnego typu butelki oraz smoczki, nietłukące się miski wraz z łyżeczkami do nauki jedzenia albo siateczki do owoców. Jeżeli ktoś uważa, że gryzaki dla niemowląt albo nieprzemakalne śliniaczki są zbyt skromnym podarkiem, to może ofiarować bardziej oryginalny upominek. Nasza propozycja: . Dla przykładu, nocnik z melodyjką, tęczową lampkę LED, kubeczek z dowcipnymi napisami bądź plastikowy podest. Jeśli niepobieżnie przeglądnąć ofertę wirtualnych czy stacjonarnych sklepów i poczytać wypowiedzi na forach, to można znaleźć bardzo interesujące pomysły na niedrogie prezenty.